Angajam tehnician montaj aer conditionat

Alex Alex 17.01.2019 1 Comentarii

Descrierea postului:

- Activitati de instalare si punere in functiune instalatii de aer conditionat, tubulatura ventilatie, sisteme de alimentare cu agent termic pentru climatizare comerciala/industriala/rezidentiala.

Cerinte:

- Absolvent studii medii: calificare instalator;
- Cunostinte privind instalarea echipamentelor de climatizare;
- Persoana de incredere, onesta , responsabila, disciplinata, riguroasa si organizata;
- Capacitate de a comunica si relationa cu clientii companiei;
- Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari;
- Experienta in domeniu si permis de conducere categoria B pot fi considerate un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Salariu motivant si bonusuri performanta;
Contract individual de munca;
Decontare transport;
Pregatire profesionala.

1 Comentarii

Florin Mioc:
26.04.2020, 05:13:26 PM
Raspunde

Pe timis interesat de job eu instalator frigotehnist automatist

Posteaza un comentariu